Męs turime didelį pasiūlymą įvairaus tipo namelių ir žaidimų aikštelių kad laikas kieme būtų smagus visai šeimai. Vienas iš tokių būdų- pasistatyti kieme žaidimų aikštelę- namelį. Turbūt, atsimenate savo vaikystę, kaip beveik  kiekvieno iš mūsų buvo svajonė pasistatyti namelį medyje. Tačiau tais laikais ne visi galėjo džiaugtis tokia prabanga, o ir ne visi tėveliai patys mokėjo konstruoti tokius namelius. Bet dabar jau viskas prieinama žymiai papraščiau. Kuris turi nuosavą kiemą, gali turėti ir savo svajonių namelį. Męs galime pasiūlyti daugybę įvairių variantų iš kurių galėsite išsirinkti sau tinkamiausią. Namelių kainos priklauso nuo dydžio ir pasirinktų elemtentų. Galite rinktis tik namelį, galite pridėti čiuožyklą, supynes ar kitus elementus, kuriuos galite rasti mūsų parduotuvėje. Taigi susikurkite savo vaiko svajonių namelį. Jeigu nežinote, ko tiksliai norite, męs galime Jums patarti. Pagal Jūsų skiriamą biudžetą, atsiųsime keletą galimų variantų, kurie atitiks Jūsų lūkesčius.

Geriausiai paklauskite savo vaikų, ko jie nori ir kas jiems smagiausia. Vieni nori tik savo erdvės, kur galėtų žaisti ir lavinti savo fanaziją, kiti labiausiai mėgsta suptis, o gal jiems patinka skirtingi dalykai? Viską galime sujungti į vieną nuostabia vaiku zaidimu aikstele, kuria galės džiaugti visi Jūsų vaikai.

Nameliai puikus laiko praleidimas lauke. Taip užtikrinsite jog jūsų vaikai norės savo laisvalaikį leisti lauke, o Jūs drauge su jais galėsite puošti ir dekoruoti namelį. Papuošti ir apsodinti gėlėmis, padėti nudažyti namelį vaikams patinkančiomis spalvomis.

Užsisakant namelį galite pasirinkti ir surinkimo paslaugą, arba galite kartu susirinkti į šeimos ratą ir taip smagiai praleisti dieną rinkdami patys. Pridedame surinkimo instrukciją, ir visus reikalingus varžtus. Tad smagus darbas nusimato visai šeimai.

Add Your Comment