VISKAS APIE VAIKIŠKUS NAMELIUS IR ŽAIDIMŲ AIKŠTELES


Žaidimų namelis su čiuožykla

Žaidimų namelis su čiuožykla – sprendimas vaikų praleidimui lauke skatinti. Mediniai nameliai ergonomiški, pagaminti iš pušies medienos yra puiki pramoga vaikams.

Ko gero visi sutiksime jog mūsų vaikų sveikata ir jų emocinė būklė yra svarbiausia. Matant savo vaiką laimingą, su patenkintais visais jo poreikiais, sveiką ir laimingą yra visų tėvų tikslas ir svajonė. Todėl siekti, kad mūsų vaikai būtų laimingi yra siekis patiems būti laimingiems. Šiomis dienomis, kai technologijos taip sparčiai tobulėja, vaikai vis mažesnio amžiaus prisiliečia prie technologijų ir tampą jų vergais. Spalvoti ir įtraukiantys žaidimai užvaldo jų galveles, ir jei nežinodami kaip susidoroti su pagunda vis klimpsta giliau ir giliau į žaidimus bei filmukus. Nekalbant apie žalą psichinei bei emociniai vaiko būklei, blogėja ir vaiko fizinė būklė, taip pat formuojasi netaisyklinga laikysena, krypsta stuburas bei prastėja regėjimas. Visos šios bėdos anksčiau prasidėdavo žmonėms kurie pradėdavo dirbti ofisinį darbą, o dabar jei kelių metų vaikui diagnozuojama netaisyklinga laikysena kas labai neramina kineziterapeutus, nes kuo toliau tuo jaunesnius vaikus atveda koreguoti netaisyklingą laikyseną.

Žaidimų namelis su čiuožykla

Todėl tėvams imtis veiksmų būtina, kad išvengti didesnių ligų ir susirgimų ateityje. Klausimas kyla kaip padėti vaikams, kai jie tapo priklausomi nuo technologijų? Geriausias sprendimas – nameliai vaikams. Nameliai vaikams tinka nuo amžiaus kuomet jie pradeda vaikščioti ir tinka iki paauglystės. Todėl kuo anksčiau išrinksite namelį vaikams, tuo ilgiau vaikai galės juo džiaugtis.

Žaidimų namelis su čiuožykla kaina

Žaidimų namelis su čiuožykla kaina vienas iš esminių klausimų renkantis namelį. Norime pasikartoti, jog perkate namelį ne vieneriems metams, o visai vaiko vaikystei. Todėl tikrai verta neskubėti ir jei negalite sau leisti namelio su pilnu kompleksu pramogų, geriau pataupyti kol galėsite nupirkti namelį su visais priedais. Kadangi kuo daugiau priedų namelyje tuo vaikas turės daugiau pramogų lauke ir praleis daugiau produktyvaus laiko lauke ir nenorės eiti namo.

Mediniai nameliai kaina susidaro iš kelių punktų.

  • Žaidimų namelis su čiuožykla dydžio – nes didesniam nameliui pagaminti reikia daugiau lentų ir daugiau darbo jėgos, kas padidina jo kainą.
  • Medinio namelio komplektacijos – priklausomai nuo kiek papildomų veiklų komplektuosite prie namelio, tuo brangiau kainuos. Kaip ir minėjome rinkitės pilnos komplektacijos namelį, nes taupymas šioje vietoj tik pakenks.
  • Ar surinksite namelį patys – daugelis gamintojų teikia surinkimo paslaugą jūsų kieme, bet tai kainuoja papildomai apie šimtą eurų. Todėl norint sutaupyti galite rinktis namelį be surinkimo paslaugos
  • Nuo impregnanto – jeigu norite sutaupyti rinkitės namelįneimpregnuotą. Pristačius namelį galite jį impregnuoti patys ir taip sutaupyti.
  • Pirkite ne sezono metu – žiemą gamintojai taiko dideles nuolaidas, todėl verta ,,roges ruošti vasarą“ – sutaupysite daug pinigų.
Žaidimų namelis su čiuožykla

Žaidimų namelis – sudėtis, pristatymas surinkimas

Ka svarbu žinoti apie žaidimų namelis su čiuožykla sudėtį? Pirmiausia mediniai nameliai gaminami iš natūralios pušies medienos. Pušis yra puiki statybinė rūšis, kuri turi gerą atsparumą lauko sąlygoms, ir iš jos pagaminti gaminiai lauke tarnauja ilgiausiai. Iš pušies medienos pagaminti nameliai yra impregnuojami specialiu impregnantu kuris jiems suteikia ilgaamžiškumą. Taip pat šie nameliai iš pušies yra ergonomiški, ir tinka prie bet kokio kiemo interjero ir landšafto dizaino. Tiesiog užsakymo metu pasirinkite norimas impregnanto spalvas ir Jūsų namelis derės visur ir teiks džiaugsmą ne tik vaikams, bet ir bus kiemo puošmena.

Kadangi nameliai vaikams pristatomi išardyti, tai pristatymo metu jūs gaunate supakuotas lentas bei instrukciją. Todėl surinkimui reikės specialių įrankių bei kitų žinių ir pagalbininko kuris palaikytų lentas. Esant poreikiui Lietuvos gamintojai teikia surinkimo paslaugas visoje Lietuvoje, todėl jeigu negalite surinkti namelio patys, gamintojai mielai pristatys ir surinks namelį jūsų kieme. Ši paslauga kainuoja papildomai apie šimtą eurų.

Garantija ir kokybė

Kadangi žaidimų namelis su čiuožykla yra gaminami iš tam tikru būdų apdorotų lentų, lentos yra atrenkamos rankiniu būdu, kad išvengti nelygių ir išsirietusių lentų, mediniai nameliai būna tobuli. Jų kokių atitinka visus reikiamus standartus, ir gamintojas teikia išskirtinę dviejų metų garantiją savo gaminamiems nameliams vaikams. Todėl jeigu pamatysite broką, nedelsdami kreipkitės, ir jis jums bus sutvarkytas garantinio periodo metu nemokamai. Jeigu kažkas nameliui nuktiktų, ar norėtumėte jį pasitobulinti, galite bet kada tai padaryti. Kadangi nameliai vaikams mediniai pagamintas iš medžio, todėl kažka prisukti, ar prikonstruoti nėra sudėtinga.

Kaip matote prieš perkant medinį namelį vaikams yra daug niuansų kurie liečia šią temą, todėl būtina pasidomėti prieš aklai užsisakant namelį. Investicija yra ne vieneriems metams, todėl namelio komplektaciją rinkitės kuo gausesnę, nes tai tiesiogiai proporcinga praleistam laikui lauke. Auginkime sveikus, energingus vaikus ir suteikime jiems maksimalų kiekį laimės – tai kiekvienų rūpestingų tėvų pareiga.

Namukai vaikams

Lauko nameliaiVaikams / Autorius admin

Netrukus prasidės pats gražiausias ir vaikų labiausiai laukiamas metų laikas, kuomet nereikia niekur skubėti, gali mėgautis kiekviena diena, kaip savaitgaliu, pamokos ir namų darbai lieka praeityje ir turi keletą mėnesių laiko skirti laiko tik sau, pasimėgaujant nerūpestinga vaikyste ir pasidžiaugiant puiku oru ir visomis vasaros teikiamomis pramogomis. Namukai vaikams ne tik suteiks vaikams laisvės, bet yra kokybiški ir patvarūs. O tėvai ypač nori jog tas laisvas laikas būtų išnaudotas kuo geriau jog galėtų kuo ilgiau praleisti laiko gryname ore, neprilipti kiauras dienas prie kompiuterio ar televizoriaus ekrano. Bet žinoma tai priklauso ir nuo to, kokias veiklas turi vaikai kieme ir ką sugalvoja veikti. Žinoma, jeigu veiklos nebus daug ir nesugalvos kuom užsiimti, natūralu jog nenorės ištisas dienas leisti lauke ir mieliau rinksis žaidimus prie išmaniųjų technologijų. Ir tai kenkia ne tik akims, tačiau ir vaikų stuburui bei laikysenai ir viena geriausių prevencijų nuo šių sveikatos sutrikimų būtent ir yra pakankamas fizinis aktyvumas ir buvimas lauke. Kaip gi tą fizinį aktyvumą paskatinti vasarą ir kaip sudominti vaikus kuo ilgiau būti gryname ore?s turime labiausiai pasiteisinusį variantą, kuris tikrai sudomina vaikus ir jie noriai būna lauke, turėdami savo kieme medinę žaidimų aikštelę. Joje yra ne tik erdvė vaikams- namukai vaikams, kur gali jaustis saugiai, įsikurti savo nuosavą ir privačia žaidimų zoną, tačiau galima pasirinkti ir įvairiausių pramogų komplektacijas, kurios ir skatins mažųjų fizinį aktyvumą lauke. Taigi kaip reiktų tinkamai tokią komplektaciją pasirinkti?

Žinoma, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į vaikų amžių ir pasiklausti jų nuomonės, kurios pramogos jiems suteiktų kuo daugiau džiaugsmo juk visgi tai bus vaikų naudojama pramoga ir svarbiausia, kad jiems patiktų, būtų aktualu ir smagu. O pasirinkimo turime įvairiems amžiaus tarpsniams. Supynės yra kelių rūšių, kurios gali būti pritaikytos nuo pačių mažiausių vaikų, kurie tik ką pradėję sėdėti iki jau vyresnių vaikų. Taip pat ir čiuožyklų pasirinkimas yra kelių dydžių, nuo ko ir priklauso jos statumas ir smagesnis čiuožimas. O kur dar kiti pasirinkimai, tokie kaip laipynės, piratų žiūronai. Svarbiausia leiskite vaikams pasisakyti ir mėgautis savo sukurtu namukai vaikams.

Vaikų žaidimų nameliai

Lauko nameliaiMediniai nameliai vaikamsNamelis su čiuožykla / Autorius admin

Artėjant smagiausiam metų laikui- vasarai, kuomet visi ilgas dienas ir šiltus vakarus nori praleisti gryname ore, ypač ir tėvai kuomet svajoja apie ramų vakarą su artimais draugais terasoje, tačiau turbūt visi žinote, kaip tokie pasisėdėjimai baigiasi, kai visi turi bėgioti paskui savo vaikus, sugalvoti įvairiausių veiklų ir būti auklėmis. Tačiau vienas iš labiausiai pasiteisinusių dalykų užimti vaikus ir yra vaikų žaidimų nameliai. Čia vaikai smagiai jaučiasi ir sulindę į namelį kartu susigalvoja įvairiausių veiklų ir kuria savo jaukų šiltą vasaros vakarą, tuo tarpu tėvai taip pat gali šiek tiek atsipalaiduoti ir pamiršti jog kiekvieną minutę reikia sugalvoti naują žaidimą savo vaikui tam, kad jis nenuobodžiautų.

vaikų žaidimų nameliai

Tad visi tėvai, kurie jau įsigijo mūsų vaikų žaidimų nameliai pritars, kad tai buvo geriausias sprendimas investuoti į vaikų laisvalaikį ir pramogas kieme. Net ir turint nuosavą kiemą, bet neturint jame įdomios ir įtraukiančios veiklos, vaikai nėra suinteresuoti ilgą laiką būti gryname ore, galvoti įvairiausias veiklas tam, kad save pralinksminti. Na o tie vaikai, kurie kieme turi medinį namelį, kur kas noriau leidžia laiką kieme. Jiems nereikia susigalvoti įvairių veiklų ar pramogų, kadangi turi savo nuosavą medinę žaidimų aikštelę. Čia jie gali suptis, čiuožinėti, kurti draugystę savo uždaroje erdvėje, statyti smėlio pilis, ar kepti skaniausius smėlio pyragus. Tad veiklos ras ir patys mažiausieji ir jau šiek tiek vyresni vaikai.

Tai nėra laikina investicija ir žaislas, kuris pabos jau po keleto mėnesių, mediniai nameliai naudojami vaikų yra nuolatos. Nepriklausomai nuo sezono ar oro lauke. Vaikai mėgsta leisti laiką žaisdami aikštelėje, bet kokiu oru ir mėgaudamiesi jos teikiamomis pramogomis. Taigi jei perkate medinį namelį vaikams turite ilgalaikę investiciją į vaikų užimtumą. Kadangi vaikų žaidimų nameliai kokybiški ir tarnauja ne vienerius metus, galėsite jame užauginti ne tik vieną vaiką, jeigu šeimoje yra planų ir pagausinti vaikų skaičių. Visi kartu galės džiaugtis namelio pramogomis, o veiklos ras patys mažiausi, ūgtelėję ir vyresni vaikai. Svarbiausia išsirinkti medinio namelio komplektaciją pagal savo vaikų poreikius.  

Mediniai nameliai kaina ir ne tik

Lauko nameliaiMediniai nameliai vaikamsNamelis su čiuožykla / Autorius admin

Kuomet tėvai pradeda įvairiausių lauko žaidimų paieškas, dažnai klausimą, ką pirkti laimi mediniai vaikiški nameliai, kadangi tai ilgaamžė investicija, turi nemažai pramogų, daugelis vaikų apie tokius medinius namelius savo kieme svajoja ir motyvuoja vaikus daugiau laiko praleisti gryname ore. Tačiau kokia didelė paklausa, tokia ir pasiūla. Todėl didelę įtaką turi mediniai nameliai kaina. Neretai būna labai sudėtinga apsipręsti iš kur pirkti ir kokią žaidimų aikštelę išsirinkti, kas būtent turi būti medinio namelio komplektacijoje jog vaikams atneštų daug džiaugsmo, norėtų visuomet žaisti, greitai neatsibostų ir tiktų skirtingų amžiaus tarpsnių vaikams. Visgi jei tėvai turi kelis vaikus ir jų amžius skiriasi, nesinori pirkt kelių žaidimų ar pramogų atskirai pagal kiekvieno vaiko amžių. O mediniai nameliai puikus pasirinkimas nes tik daugeliui vaikų ir amžiaus cenzas labai platus. Tad jei šeimoje ir keli vaikai, jie visi galės smagiai džiaugtis ir išnaudoti medinės žaidimų aikštelės privalumus. Bet jeigu vis dar kyla klausimų, kokią būtent komplektaciją pasirinkti ir kaip išsirinkti tinkamiausią ir priimtiniausią variantą jums, papasakosime šiame įraše, o jeigu dar kils papildomų klausimų, visuomet galite kreiptis į mažylio palėpės komanda ir mes pasistengsime kuo greičiau atsakyti į visus iškilusius klausimus ir papasakoti viską dar smulkiau ir konkrečiau.

Taigi mediniai nameliai kaina ir komplektacija gali būti labai įvairi ir pritaikyta pagal jūsų vaikų amžių bei poreikius. Jeigu renkatės supynių stovą, jame priklauso dvi supynės tad jeigu šeimoje auga keli vaikai ir vieni yra mažesni jiems galime pasiūlyti supynes skirtas jau vaikams kai tik pradeda sėdėti ir kitą variantą didesniems- supynė lizdas, kur patogiai dar gali įsitaisyti ir tėvai. Tad išlošia jau abu vaikai, nes tiek mažylis tiek vyresnėlis turės po savo supynę ir nereikės dalintis, abu galės suptis vienu metu. O vėliau kai mažyliai užauga, kūdikiams skirtą supynę galima lengvai pakeisti.

mediniai nameliai kaina

Taip pat galite rinktis ir čiuožyklą, ne tik iš keturių spalvų pačią tinkamiausią, bet ir galite rinktis čiuožyklos ilgį. Mažesniems patartina ilgesnė, kadangi nebus tokia stati ir mažylis neskries labai įsibegėjęs. Vyresniems galima rinktis statesnę.

Taigi čia tik keletas detalių, kurias galite rinktis komplektacijoje. Kitame įraše papasakosime dar apie kitas.

Mediniai nameliai kainos

Medinio namelio kainos susideda iš kelių etapų. Pirmiausia tai yra namelio dydžio, natūralu, kad mažesnis namelis kainuos mažiau, nes jam pagaminti reikia mažiau medžiagų, darbo jėgos. Sekantis labai svarbus kainos aspektas yra mediniai nameliai komplektacija. Jeigu komplektacija gausi su čiuožykla ir smėlio dėže toks namelis kainuos brangiau negu tik namelis.

Šių medinių namelių kainos svyruoja nuo 600 Eur iki 1500 Eur priklausomai nuo dydžio gamintojo ir komplektacijos. Todėl renkantis labai svarbu pasirinkti pigesni gamintoją, kad pavyktų sutaupyti.

Medinio namelio surinkimo paslaugos kaina

Daugeliui kyla klausimas kaip bus su surinkimu. Kadangi medinis namelis didelis, jo transportuoti surinkto neįmanoma. Todėl nameliai pristatomi nesurinkti su surinkimo instrukcija. Todėl jeigu surinkimui laiko ar įrankių neturite, gamintojai teikia surinkimo paslaugą pristatymo metu. Tai kainuoja papildomai apie šimtą eurų, bet paslauga puiki, jums rūpintis nereikės surinkimu. O ir kaina nėra didelė.

Vaikų namelis – renkame geriausią

Lauko nameliai / Autorius admin

Vaikai turintys galimybę žaisti savo namo kieme, dažnai šio privalumo neišnaudoja ir neskuba mėgautis gražiu oru lauke. Vaikų namelis – puikus sprendimo būdas. O jeigu dar turi savo nuosavą planšetę ar telefoną, greičiausiai mieliau rinksis laisvą laiką praleisti žaidžiant kokius nors žaidimus savo technologijose, tačiau taip yra greičiausiai dėl to jog vaikai neturi įdomios ir įtraukiančios veiklos savo kieme. Bet mes galime pasidalinti patarimais ir rekomendacijomis, kaip tą pakeisti ir sukurti vaikams kuo daugiau smagesnių pramogų lauke ir padidinti jų norą žaisti savo kieme!

Taigi vienas pagrindinių dalykų, kurį siūlome visiems tėvams turėti savo namo ar sodo kieme- vaikų namelis. Tai puiki dovana įkurtuvių proga ar bet kokia kita. Vaikai tikrai labai džiaugiasi naujuoju statiniu ir visas namelio pramogas nori išbandyti kuo dažniau ir greičiau. Tad tai puiki investicija norint vaikus sudominti žaisti kuo daugiau kieme. Žinoma namelis nėra skirtas sudominti paauglius, tačiau vaikams 2-10 metų maždaug  tiks puikiai. Šis amžiau cenzas irgi nėra, kaip taisyklė, tai tik dažniausias pastebėjimas, kokio amžiaus vaikams tėvai ieško vaikų namelis ir lieka rezultatu labai patenkinti.

vaikų namelis

Taigi geriausias būdas vaikus sudominti ir sužadinti norą kuo ilgiau būti kieme ir mėgautis jo teikiamais privalumais, išnaudoti savo nuosavą erdvę ir sukurti mielą, jaukų bei pramogų pilną kampelį savo vaikams. Kas geriausia jog tai didelis privalumas ir jums, kadangi galėsite rytais ramiai mėgautis kava terasoje ir  stebėti patenkančią saulę, o vaikai smagiai žais savo mediniame namelyje turėdami įvairiausių smagių pramogų. Taigi geriausias būdas susikurti saugų ir smagų kambarį mažiesiems. Turbūt visi tėvai tikrai gerai žino, kodėl akcentuojame buvimą gryname ore ir kodėl o dabar ypač reikia išmokyti vaikus vis dar džiaugtis paprastais dalykais.

O visgi iš džiaugsmingų šių laikų laisvių, galimybė džiaugtis galėjimu tiesiog išeiti pasivaikščioti, bet kai tai yra ribojama geriausia išeitis sukurti galimybę vaikams turėti nuosavą vaikų nameliai savo kieme ir tuomet bet koks karantinas nebus baisus ypač gerėjams orams, kuomet vaikai visą dieną nevaržomai gali būti kieme ir užsiimti savo mėgstama veikla.

Medinis namelis su čiuožykla geriausia dovana

Namelis su čiuožykla / Autorius admin

Šiuolaikiniai vaikai švenčių progomis dažniausiai pasimeta tarp dovanų ir galutiniame rezultate nebe žino kuo džiaugtis ir su kuo žaisti pirmiausia, tad tėvai dažnai pradeda praktikuoti kitokį dovanų dovanojimo būdą, kuomet išrenką vieną, bet didesnę dovaną ir prie jos gali po truputi prisidėti visi, kurie ir taip planuoja sveikinti ir pirkti dovaną atskirai. Taip išvengiama kalno dovanų, kuris ypač mažiems vaikams tikrai nėra naudingas dalykas. Vaikai nebemoka vertint daiktų ir atrodo įprasta ir normalu gauti daug ir įvairiausių žaislų, tad šiek tiek šią maniją galima sumažinti renkantis vieną, bet didesnę dovaną medinis namelis su čiuožykla – tai ganėtinai dažnai pasiteisinęs reikalas ir vaikams visai neskaudu, kodėl gavo vieną, bet tai būna labai norėtas ir lauktas daiktas.

Viena iš tokių didesnių dovanų idėjų gali būti ir medinis namelis su čiuožykla. Ši dovana tikrai pradžiugins kiekvieną vaiką, o prie jos po truputį gali prisidėti visi. Bet tikrai visi mažyliai svajoja apie savo nuosavą žaidimų aikštelę kieme. Kur gali smagiai praleisti laisvą laiką, pasikviesti draugus, pasisupti, statyti įvairiausias smėlio pilis, kepti pyragus iš smėlio ir nuveikti dar daug smagių dalykų! Tad bet kokia proga ši dovana bus puikus ir tinkamas pasirinkimas norint vaikus nudžiuginti, o kiekvienas norintis galės prie to šiek tiek prisidėti, nors dovanų kalno išvengsite, bet vaikai vistiek džiaugsis ne ką mažiau tokia nuostabia dovana bet kokia proga! Ar tai gimtadienis, ar krikštynos, o gal naujų namų įkurtuvės ir būtent medinis namelis vaikams būtų geriausias pasirinkimas visiems! Tėvai dažniausiai namus nori įsirengti ir įsikurti pagal savo jaukumo ir skonio standartus tad tokia dovana skirta vaikų laisvalaikiui būtų pats geriausias pasirinkimas. Jeigu negalite dovanoti visos aikštelės ir tam susirinko per mažai žmonių ir pinigų suma mazesnė, galite įsigyti mažylio palėpės dovanų kuponus, kuriuose įrašysime jūsų dovanojamą suma ir tėvai galės prisidėti trūkstamą sumą bei išsirinkti labiausiai tinkama medinio namelio variantą savo vaikui. Taip pat galėsime suderinti ir visas spalvines detales, kurios taip pat svarbios jog namelis neišsiskirtų iš bendro kiemo vaizdo.

medinis namelis su čiuožykla

Namelis su čiuožykla – smagiausia veikla gryname ore!

Namelis su čiuožykla / Autorius admin

Turint nuosavą kiemą, sodybą ar sodą- pati geriausia dovana vaikams jog turi erdvės, kurią mes galime labai tikslingai išnaudoti ir sukurti jiems daug smagios veikos. Juk turint tokią galimybę, daug laiko praleisti gryname ore šalia savo namų reikia išnaudoti! O kuomet vaikai jau pradeda domėtis filmukais ir nori žaizdi kompiuterinius žaidimus, nuo ekranų geriausia juos atitraukti sudominant veikla lauke. Tam geriausias sprendimas namelis su čiuožykla! Šiuose žaidimų aikštelėse vaikai turės daugybę pramogų todėl buvimas lauke tikrai neprailgs. Svarbiausia išsirinkti tokias pramogas, kurios labiausiai pasiteisintų jūsų vaikui, o pasirinkimas tikrai platus. Populiariausias dalykas kiekviename mediniame namelyje yra smėlio dėžė, dar nebuvo nei vieno užsakymo kuomet vaikams ji būtų nereikalinga. Pats smagiausias užsiėmimas kepti smėlio pyragus, statyti gražiausias pilis ir gaminti įvairiausius smėlio statinius. O kur dar čiuožykla ir supynės, kur susideda smagiausios vaikystės akimirkos.Vaikai bus laimingi galėdami džiaugtis savo kiemo privalumais ir pramogomis, o dar ir smagiai praleisti laiką su draugais.

Jeigu nuspręsite jog tokio mediniai nameliai vaikams reikia ir jūsų kieme ar sodyboje, drąsiai kreipkitės ir atsakysime į visus iškilusius klausimus, padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius. O prieš pradedat paieškas, pasidalinsime keletu patarimų, ką turėtumėte žinoti!

Namelis su čiuožykla

1.       Namelis su čiuožykla būtinai turi būti impregnuotas lauko sąlygoms atspariais impregnantais, dažniausiai jie vandens pagrindu skirti lauko apdailai. Tai labai svarbu norint jog namelis tarnautų ilgus metus. Jeigu namelis liks neimpregnuotas per laiką medis gali pradėti pūti. Tad jei renkatės medinį namelį natūralios medienos, prisiminkite jog šią procedūra turėsite atlikti patys. Priešingu atveju namelis bus paveikiamas tiek ultravioletinių spindulių, tiek didelių liūčių, o būnant nuolat drėgmėje tai paveiks medį.

2.         Jeigu neturi kieme vietos, kur namelis galėtų stovėti ant trinkelių ar asfalto, įsigykite plyteles. Tuomet montuojant medinį namelį jas pakišime tose vietose kur medis kontaktuos su žole. Taip vėl bus praiilgintas namelio gyvavimo laikas. Kadangi nuolat būdamas šlapioje žemėje ir žolėje gali pradėti pūti medinės dalys. Taip pat pastatymas ant trinkelių nameliui suteiks tvirtumo.

Vaikiški mediniai nameliai vaikams- puiki investicija į vaiko laisvalaikį

Lauko nameliaiMediniai nameliai vaikams / Autorius admin

Šiomis dienomis ypač dažnai tenka sulaukti tėvų užklausų kuomet klausia ar žiemos metu gaminame ir pristatome namelius, ar vaikai juose gali žaisti, kokio amžiaus vaikams dažniausiai užsakomos žaidimų aikštelės!

Tai atsakymus pateiksiu šiame įraše! Taip namelius gaminame ir pristatome visoje Lietuvoje nemokamai bet kokiu metų laiku. Darbai niekada nestoja, tiesa šiuo metu pristatymo terminas šiek tiek trumpesnis negu vasarą, šiuo privalumu ir galite pasinaudoti dabar jog nereikės per ilgai laukti, o tik pagerėjus oram, galėsite bėgti į kiemą ir džiaugtis nauja žaidimų aikštele vaikams! Jeigu atidedate užsakymą iki sezono pradžios ar net įpusėjus sezonui, tikėtina jog pristatymo ir gamybos terminai gali prailgėti keliomis savaitėmis. Žinoma jeigu nėra daug užsakymų į priekį tuomet visi pristatymai vyksta įprasta tvarka. Tad geriau nesusilaukti piko ir pradėti domėtis aikštelėmis jau ankščiau, geriausias laikas užsakyti medinį namelį vaikams sausis-kovas. Po švenčių jau visi grįžę į darbo ritmą, bet dar neprasidėjas darbymetis tad nereikia ilgai laukti, turite laiko išsirinkti tinkamiausią variantą, užduoti visus kylančius klausimus, pasitarti, paklausti vaikų nuomonės ir priimti tinkamiausią sprendimą!

Verta paskaityti:

medinis namelis puiki investicija bus į vaiko laisvalaikį ne tik vasarą. Kuomet tėvai kartais turi dirbti namuose net ir vasarą, o vaikams pritrūksta veiklos, net ir laukia sunku sugalvoti, ką smagaus nuveikus, aikštelė puikus sprendimas. Vaikai turi daugiau veiklos kieme, labiau nori leisti laisvalaikį gryname ore, o medinis namelis vaikams su pramogomis puikus būdas užimti vaiką ir suteikti galimybę džiaugtis vasaros pramogomis savo kieme. Kartu pasikvietę draugus gali žaisti įvairiausius žaidimus, smagiai suptis iki dangaus, čiuožinėti nuo čiuožyklos, statyti įvairiausias smėlio pilis ar kepti skaniausius pyragus. Juk smagiausi vaikystės prisiminimai iš tų laikų kuomet lauke praleisdavome visą dieną, žaizdami restoranais ar kitais vaidmenų žaidimais, nereikėdavo nei grįžti namo pavalgyti nei persirengti nuo lietaus permirkusių rūbų, taip tik dar smagiau! Tad norisi tos nerūpestingos vaikystės suteikti ir savo vaikams!

Lauko nameliai vaikams svarbūs klausimaiLauko nameliaiMediniai nameliai vaikams / Autorius admin

Tam jog pirkimas būtų sklandesnis ir žinotumėt visus atsakymus apie lauko nameliai vaikams,  norime jums atsakyti į dažniausiai pasitaikančius klausimus. Dažnai tai žnonėm padeda apsispręsti ar jiems reikalinga medinė žaidimų aikštelė, kokios kompelktacijos reikalinga bei ar yra galimybe aikšteles sumontuoti ar tai reikia daryti patiems.

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų, apie lauko nameliai vaikams komplektaciją, ar ją galima pasirinkti ir kokie variantai yra?

Taip! Aikštelės komplektaciją jūs galite pasirinkti! Jeigu norite medinės žaidimų aikštelės su nameliu, tačiau galvojate jog nenorite supynių, mes galime visiškai atsisakyti supynių stovo, arba įprastas supynes pakeisti lizdu. O gal reikalinga kūdikio supynė, kuri tinkama nuo 6mėn, tai irgi galime sukomplektuoti. Taip pat jūs galite rinktis ir spalvas! Ne tik namelio impegnanto, bet ir visų kitų plastmasinių dalių. Internetinėje parduotuvėje galite rasti visus galimus spalvų variantus, o jeigu norite pamatyti, kaip jūs pasirinkimas atrodo gyvai, parašykite! Galbūt tokį medinis namelis vaikams jau montavome ir galėsime atsiųsti realių pavyzdžių!

Ar aikšteles galime surinkti?

Taip! Visoje Lietuvoje pristatymas yra nemokamas. Bet jeigu pageidaujate surinkimo paslaugos tai galite irgi užsisakyti, medinės aikštelės vaikams surinkimo kaina 100e. Šį mokęsti galima mokėti pristačius ir surinkus jūsų užsakymą!

Ar yra metų ribos aikštelės naudojimui?

lauko nameliai vaikams

Iš esmės nėra. Jeigu turite labai mažą vaiką, kuris nevaikšto, žinoma nepaleisite jo vieno žaisti prie aikštelės, bet jei renkatės kūdikio supynę, su priežiūra galite vaiką supti jau nuo tada kuomet jis sėdi! O ribojimų taip pat nėra jeigu dešimtmetis ar vyresnis vaikas nori statyti smėlio pilis- puiku! Jeigu pauglys norės suptis irgi galima! Tiesiog gal reiktų tuomet rinktis būtent vyresniems pritaikytą supynę- lidzą. Taigi pats namelis nėra skirtas vaikams nuo iki. Jeigu jūsų vaikams patinka statyti ir žaizdi su smėliu, turėti savo namelį, kur galės kartu žaizdi su draugais , tai pats geriausias pasirinkimas ir investicija į vaikų laisvalaikį!

Jei turite kitų klausimų, visada galite parašyti mūsų mažylio palėpė komandai ir mes visuomet atsakysime!

Mediniai nameliai vaikams puikus pasirinkimas tiek žiemą tiek vasarą

Mediniai nameliai vaikams / Autorius admin

Ko gero visi sutiksime, jog mediniai nameliai vaikams yra puiki pramoga, kuri ne tik padeda mažiesiems prarasti laiko nuovoką, bet ir tobulėti bei aktyviai leisti laiką lauke. Nameliai būna įvairių dydžiu, su įvairiomis papildomomis pramogomis vaikams, tokiomis kaip čiuožyklos, supynės, smėlio dėžės, virvinės kopečios, gaisrininko nusileidimo vamzdis, alpinisto sienelė su akmenimis.

Nenuostabu, jog vaikai renkasi veiklas gryname lauke iškeisdami telefonų žaidimus.

Mediniai nameliai vaikams

Iš ko gaminami mediniai nameliai?

Vaikų nameliai gaminami iš medienos. Dažniausiai naudojama Lietuvoje užauginta pušies mediena, kuri yra puiki konstruktyvo medžiaga, kuri yra tinkama eksploatavimui lauko sąlygomis. Mediena yra supjaunama į reikiamo storio lenteles, ir impregnuojama. Impregnuojama jūsų pasirinkto impregnanto spalva, dėl to nekils jokių abejonių dėl spalvos. Medinių namelių gamintojai Lietuvoje siūlo šių namelių pristatymo į jūsų kiemą paslaugą, bei jų surinkimą jūsų kieme. Ši paslauga kainuoja papildomai, bet yra verta, dėl to, kad pateikus užsakymą, Jūs kelių savaičių bėgyje medinį namelį turėsite savo kieme, ir nereiks rūpintis kaip namelį surinkti, ar kaip prijungti tai vieną ar kitą konstrukcijos detalę ar sprendimą.

Mediniai nameliai vaikams kaina – svarbus klausimas tiek tėveliams tiek kitiems perkantiesiems. Pirmiausia atkreipiu dėmesį, jog šis pirkinys neprilygsta jokiam žaislui, nes jis yra investicija ilgam į jūsų vaiko pramogas lauke, ir laiko praleidimą gryname ore. Medinis namelis tarnaus visą vaiko vaikystę, todėl svarstydami kokį biudžetą galite skirti vaikų nameliams, gerai pagalvokite. Medinių namelių kaina priklauso nuo kelių kainos sudedamųjų, tai yra namelio techninių charakteristikų, tai dydis, matmenys, medienos kiekio sunaudojimas, bei komplektacijos. Komplektacija kartais sudaro pusę medinio namelio kainos, todėl renkantis namelį kuris tarnaus labai ilgai, vertėtų neatmesti galimybės sukomplektuoti su visais įmanomais priedais.


Pasiruošti namelio vietą sudėtinga nėra. Namelį galite statyti ant trinkelių, arba asfalto dangos. Jeigu suplanuosite jį statyti ant žolės, tuomet galite pasiruošti kelias grindinio trinkeles, ir surinkimo metu meistrai pakiš jas po nameliu, kad neturėtų namelis tiesioginio kontakto su žeme.

Namelių gamintojai suprojektavo ne vieną namelio variantą su skirtingomis pramogomis, todėl nieko naujo galvoti nereikia. Tiesiog išsirinkite iš pasiūlymų internete, galite pasitobilinti ir paprašyti ką nors pakeisti. Taip pat pasirinkite spalvą ir pateikite savo užsakymą ir greitai namelis džiugins jus ir jūsų vaikus.

Mediniai nameliai vaikams- puiki kiemo puošmena ir vaikų laisvalaikio investicija

Renkantis medinis namelis su ciuozykla Mazyliopalepe.lt, turbūt, dažniausiai pagalvojate, ar tiks namelis namų kieme. Ar neatrodys kiemo vaizas užgriozdintas ir nebe toks smagus akiai, kaip buvo prieš įsigyjant tokį pirkinį ir susitvarkius aplinką visiškai pagal savo norus. Tai norime atkreipti dėmesį į keletą dalykų jog taip nenutiktų ir namelis gražiai įsilietų į bendrą kiemo erdvę. Taip džiugindamas ne tik vaikus, bet ir jūsų akis, puikia kompozicija ir suderintu galutiniu variantu.

Taigi į ką atkreipti dėmesį renkantis ir derinant namelį prie jau esamo kiemo vaizdo

1.         Pirmiausia reikia nuspręsti būsimo medinio nameliai vaikams dydį. Tai ganėtinai svarbus akcentas ir pasirinkimas. Turite nuspręsti vietą, kurią paskirsite namelio statybai, tada bus lentviau išsimatuoti ir pažiūrėti, kokio gi dydžio namelis labiausiai tiks būtent jūsų pasirinktoje vietoje. Jeigu kiemas labai erdvus ir nėra labai apstatytas, galite rinktis didesnio namelio variantą, kuris užpildys esamą erdvę ir galėsite sukurti bendrą kiemo vaizdą, tačiau jeigu kieme erdvės labai ribotai, tuomet reiktų apskaičiuoti, kuris namelis neužgriozdintų kiemo dar labiau ir liktų vietos praėjimams ar dar kitiems numatytiems statiniams arba augalams. Taigi vienas iš esminių dalykų jau numatyti būsimo medinio namelio vietą apsrendžiant tokius klausimus, kaip dydis! O kai jau nuspręsite vietą ir daugmaž namelio dydį bus daug papraščiau renkantis namelio dizainą ir norimas pramogas.

2.         Taip pat jog medinis namelis neiškristų iš bendro jūsų kiemo konteksto labai svarbu ir namelio spalvos. Jeigu turite jau kieme statinių arba tam tikrų augalų, galite namelio spalvą taip pat derinti prie jų, o gal namas turi išskirtinių detalių prie kurių galite priderinti ir namelio spalvą taip susilies viskas kartu į bendrą vaizdą. Namelį taip pat galite derinti prie tvoros ar terasos spalvų. Taip irgi susikurs bendras vaizdas ir namelis neiškris iš bendro konteksto.

3.         Jau išsirinkus pačio medinio namelio spalvas, beliks parinkti tinkamas pramogų spalvas. Tai visų plastmasinių detalių spalvos. Čiuožyklos, supynių ir panašiai. Jeigu nenorite ryškaus konrasto tuomet geriau rinktis mėlyną arba žalią, jeigu mėgstate įnešti spalvų ir pagyvinti vaizdą puikiai tiks raudona arba geltona!

One Reply to “VISKAS APIE VAIKIŠKUS NAMELIUS IR ŽAIDIMŲ AIKŠTELES”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.