Vaikų žaidimų aikštelės, supynės

GAMINAME IR KOMPLEKTUOJAME PAGAL JŪSŲ PAGEIDAVIMUS

  • MEDINES SŪPYNES, NAMELIUS PAGAMINSIME NUO 1-2 SAVAIČIŲ PO UŽSAKYMO.
  • PRISTATOME IR SURENKAME Į BET KURĮ LIETUVOS MIESTĄ .
  • Nameliai ir supynės pagamintos iš eglės – pušies medienos.

Medinės žaidimų aikštelės gali būti komplektuojamos su viena ar dvejomis supynėmis, virvinėmis laipynėmis, gaisrininko nusileidimo vamzdžiu, alpinisto sienele su akmenimis. Visą tai kainuoja papildomai.  

Lauko žaidimų nauda vaikams yra didžiulė, todėl labai svarbu, kad jie lauke leistų laiką reguliariai. O kas jei ne saugios ir patogios sūpynės ar žaidimų nameliai gali užimti mažuosius? Lauke vaikas atranda savo santykį su gamta: jis mokosi suptis, lipti, gulinėja ant žolės, liečia ją… Praleistos akimirkos lauke sudaro sąlygas atsipalaiduoti, „išsikrauti“ ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. 

Mediniai Laiptai

+370 650 56660 9:00 – 18:00 info@laiptaidurys.lt info@riglosa.lt LAIPTAI SUSISIEKITE Jūsų vardas* Jūsų paštas* Jūsų žinūtė / klausimas Aprašymas Specifikacija

Read More »

Įrengta Pirtis

+370 650 56660 9:00 – 18:00 info@laiptaidurys.lt info@riglosa.lt ĮRENGTA PIRTIS       Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing

Read More »
APIE MUS

Geriausiomis kainomis projektuojame ir gaminame medinius laiptus, duris, lauko baldus, apvadus, palanges ir kt. Atliekame individualius staliaus darbus. Galime atlikti visus darbus iš medienos. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.

FACEBOOK
X