Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip jūsų asmeninė informacija yra renkama, naudojama ir bendrinama, kai lankotės ar perkate iš riglosa.lt („Svetainė“).

VARTOTOJŲ ATSILIEPIMŲ RAŠYMO TEISĖS IR TAISYKLĖS

1.1. Lankytojas pripažįsta ir sutinka, kad jis pats, o ne riglosa.lt, yra atsakingas už visą ir bet kurią informaciją, duomenis, simbolius, tekstą, programinę įrangą, muziką, garsus, fotografijas, paveikslėlius, grafiką, video klipus, pokalbius, žinutes, elektroninius laiškus, dokumentus ar bet kokią kitą medžiagą, kurią siunčia ar bet kuriais kitais būdais perduoda naudodamasis Svetaine ir (ar) paslaugomis.

1.2.  Naudodamasis Svetaine ir (ar) paslaugomis Lankytojas privalo paisyti ir nepažeisti nusistovėjusių elgesio ir moralės normų, nepažeisti teisės aktų reikalavimų bei trečiųjų asmenų teisių ir teisėtų interesų, įskaitant teisės aktų, reglamentuojančių intelektinės nuosavybės apsaugą, asmens duomenų apsaugą, reklamos reguliavimą ir kitų.

1.3.  laikyti, skelbti, siųsti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį, o taip pat bet kurį kitą turinį, kuris galėtų pažeisti teisės aktų reikalavimus, būtų laikomas pažeidžiančiu teisės aktuose įtvirtintas normas arba skatintų elgesį priešingą teisės aktų reikalavimams ar sukeliantį bet kokią teisinę atsakomybę riglosa.lt;

1.4. savavališkai organizuoti savo paties konkursus ar reklamuoti bet kokio pobūdžio produktus ir (ar) paslaugas;

1.5.  trukdyti įprastai bendravimo tarp kitų Lankytojų, naudojantis paslaugomis, eigai, kitaip neigiamai bet kokiais veiksmais įtakoti kitus Lankytojus bei jų savijautą, trukdyti jiems keistis turiniu.

1.6.  Jeigu Lankytojas davė savo sutikimą, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, tokiu atveju jis supranta ir sutinka su tuo, kad naudodamasis Svetaine ir (ar) paslaugomis Lankytojas gali gauti neribotą kiekį informacinio, reklaminio ir kitokio pobūdžio turinio, kurį teiks riglosa.lt ar tretieji asmenys. Toks turinys gali būti siunčiamas visais ir bet kokiais būdais, pagal bet kuriuos kontaktinius duomenis, kuriuos Lankytojas pateikė registracijos proceso metu. Lankytojas turi teisę atšaukti aukščiau minėtą sutikimą.

1.7.  Lankytojas turi teisę komentuoti bei kitokiais Svetainėje prieinamais būdais bendrauti su kitais Lankytojais, o taip pat pareikšti savo nuomonę apie Svetainėje pateikiamą turinį, bei prieinamas paslaugas. Lankytojas besąlygiškai patvirtina ir garantuoja, kad bet kokie jo pateikti komentarai ar bet kokia kita informacija, duomenys ar kitas turinys atitiks šiuos reikalavimus:

1.7.1.  bus teisingas, tikslus, neapgaulingas ar kitaip klaidinantis;

1.7.2.  nepažeis riglosa.lt ar trečiųjų asmenų teisių, įskaitant, bet neapsiribojant intelektinės nuosavybės teisėmis, teisėmis į komercinę paslaptį, teisėmis į asmens privataus gyvenimo neliečiamumą ir kt.;

1.7.3. nepažeis įstatymų ar kitų teisės aktų reikalavimų;

1.8. riglosa.lt pasilieka teisę savo nuožiūra panaikinti ir keisti bet kuriuos Lankytojo komentarus jam apie tai nepranešęs.

ASMENINĖ INFORMACIJA KURIĄ MES RENKAME
Apsilankę svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų prietaisą, įskaitant informaciją apie jūsų naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, naršydami svetainę, renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokias svetaines ar paieškos terminus nurodėte į svetainę, ir informaciją apie tai, kaip bendraujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Renkame Įrenginio informaciją naudojant šias technologijas:
– „Slapukai“ – tai duomenų failai, kurie pateikiami jūsų prietaise ar kompiuteryje ir dažnai yra anoniminis unikalus identifikatorius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
– „Žurnalo failai“ stebi Svetainėje vykstančius veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nuorodos / išėjimo puslapius ir datos / laiko spaudus.
– „Žiniatinklio švyturiai“, „žymės“ ir „pikseliai“ – tai elektroninės bylos, naudojamos įrašyti informaciją apie tai, kaip naršote Svetainę.

Be to, kai perkate ar bandote pirkti per mūsų svetainę, mes renkame iš jūsų tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją (įskaitant kredito kortelių numerius, el. pašto adresą ir telefono numerį. Ši informacija pateikiama kaip „Užsakymo informacija“.

Kalbėdami apie „Asmeninę informaciją“ šioje privatumo politikoje, kalbame apie įrenginio informaciją ir užsakymo informaciją.

KAIP MES NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS INFORMACIJĄ?
Mes naudojame užsakymo informaciją, kurią mes renkame, kad įvykdytume visus per Svetainę pateiktus pavedimus (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, siuntimo organizavimą ir sąskaitų faktūrų bei užsakymų patvirtinimą). Be to, mes naudojame šią užsakymo informaciją:
– bendrauti su jumis;
– peržiūrėkite mūsų užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir
– Atitinkamai su jumis bendrinamomis nuostatomis, suteikitI jums informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.

Mes naudojame surinktą informaciją apie įrenginį, kad galėtume padėti mums pamatyti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą) ir apskritai pagerinti ir optimizuoti mūsų svetainę (pvz., Sukuriant analitiką apie tai, kaip klientai naršo ir bendrauja svetainėje ir įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

DALIJAMASI JŪSŲ ASMENS INFORMACIJA
Mes bendriname jūsų asmeninę informaciją su trečiosiomis šalimis, kad padėtų mums naudoti jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta aukščiau. Pavyzdžiui, mes naudojame „Shopify“, kad galėtume įjungti mūsų internetinę parduotuvę – daugiau informacijos apie tai, kaip „Shopify“ naudoja jūsų asmeninę informaciją, rasite čia: https://www.shopify.com/legal/privacy. Mes taip pat naudojame „Google Analytics“, kad galėtume suprasti, kaip klientai naudoja svetainę – galite daugiau sužinoti apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai, mes taip pat galime pasidalinti jūsų asmenine informacija, kad būtų laikomasi taikomų įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakyti į prašymą, paieškos orderį ar kitą teisėtą prašymą gauti informaciją arba kitaip apsaugoti mūsų teises.

ELGESIO REKLAMA
Kaip aprašyta aukščiau, mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad suteiktume jums tikslines reklamas ar rinkodaros komunikacijas, kurios, mūsų manymu, gali jus dominti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip tiksliai veikia reklama, galite apsilankyti tinklo reklamos iniciatyvos („NAI“) švietimo puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos naudodami toliau pateikiamas nuorodas:
– „Facebook“: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
– „Google“: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
– „Bing“: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Be to, galite atsisakyti kai kurių šių paslaugų apsilankę „Digital Advertising Alliance“ atsisakymo portale adresu: http://optout.aboutads.info/.

NESEKAME
Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame mūsų svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome “Do Not Track” signalą jūsų naršyklėje.

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su asmenine informacija apie jus ir paprašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų ištaisyta, atnaujinta ar ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis per žemiau esančią kontaktinę informaciją.

Be to, jei esate Europos gyventojas, mes duodame žinoti, kad tvarkome jūsų informaciją, kad galėtume įvykdyti su jumis galiojančias sutartis (pvz., Jei pavedate per svetainę) arba kitaip laikytis pirmiau išvardytų teisėtų verslo interesų.

DUOMENŲ NUSTATYMAS
Kai pateikiate užsakymą per Svetainę, mes išsaugosime Jūsų užsakymo informaciją mūsų įrašams, nebent ir tol, kol neprašysite ištrinti šios informacijos.

PAKEITIMAI
Kartais galime atnaujinti šią privatumo politiką, kad, pavyzdžiui, būtų atsižvelgta į mūsų praktikos pakeitimus arba dėl kitų operatyvinių, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite klausimų, arba jei norite pateikti skundą, prašome susisiekti su mumis el. Paštu Info@riglosa.lt arba paštu naudodamiesi toliau pateikta informacija:

UAB Riglosa Įm.k.: 304441543 Adresas:Rupeikio g. 1-23, Rukla, LT-55289 Jonavos r. Telefono numeris: Riglosa Vadovo telefonas riglosa.lt